menu

Velbeliggende ejendom med 2 erhvervslejemål i Skagen

157 m2 erhvervsejendom med 2 erhvervslejemål beliggende lige overfor Skaga Super. Ejendommen fremstår med gulmalede facader med termoruder i plastrammer og taget er belagt med eternittag.
Ejendommene er opdelt i 2 lejemål hvor det ene er udlejet til Solcenter.
Det andet lejemål er ledig for køber eller anden lejer.
Ejendommen fremstår pæn og velholdt.
Der er særdeles gode parkeringsforhold og forholdsvis ny asfaltbelægning.

Jens Jørgen Calundan
Kontakt:
Jens Jørgen Calundan

Skagavej 109A, Skagen
Sag: 190524-3

Kontantpris 1.400.000
Etageareal m2 157
Bebygget areal m2 180
Grundareal m2 858
Lejeindtægt 66.000
Driftsudgifter 37.544
Forrentningspct 2,05
Energiklasse


Vis salgsopstilling
/

Vis salgsopstilling


Når du bestiller salgsmateriale, godkender du at vi gemmer de indtastede personoplysninger og at vi må kontakte dig telefonisk eller via e-mail vedrørende ejendommen. Du kan se vores persondatapolitik her!

Navn:

Telefon:

E-mail:

 Jeg ønsker salgsopstillingen sendt via post

 Ja, Ejendomsmæglerfirmaet Calundan må kontakte mig via telefon eller mail vedr. denne og lignende ejendomme

Book fremvisning

Book en fremvisning

Skagavej 109A, Skagen - 190524-3

Når du bestiller en fremvisning, godkender du at vi gemmer de indtastede personoplysninger og at vi må kontakte dig telefonisk eller via e-mail med henblik på fremvisning af ejendommen. Du kan se vores persondatapolitik her!

Dine oplysninger

Ønsket tidspunkt

Kontakt en af vores finansielle partnere